Még nem tudom, hogy miről fog szólni a blogom. Majd menet közben kiderül és jól ápdételem ezt itt. Valszeg a számomra fontos dolgokat fogom itt közzétenni. Pl. mi öröm/szívás/egyéb történt éppen velem. Hogy mennyire lesz aktív még nem tudom, majd kiderül. :)

• ColT: Grat! Rég láttam ilyet, anno 80-as években igen gyakran írt apám eprom-ot, na persze nem saját cuc... (2011.03.02. 12:06) EPROM írás
  • Gozo67: Jobbulást Nikinek! (2011.02.05. 17:48) Niki térde
  • Utolsó 20

Címkék

3com (1) amiga (3) amiga 1200 (1) amiga 600 (3) apeh (1) atari (1) autó (7) baleset (1) bank (1) beleönt (1) benzinkutas lehúzós (1) beteg (1) bicikli (1) billentyűzet (1) black screen of death (1) blog (4) bmw (1) bölcsességfog (1) britney spears (1) búcsú (1) bug (3) bugzilla (1) busz (1) c128 (1) canon mx350 (2) canon powershot s2 (3) carbonex kc (6) castle (1) cd galaxis (1) chambery (1) commodore (9) család (1) danubius rádió (1) debian (2) digikábel (4) dragon age origins (3) dvd (1) ea (1) eclipse (3) edigital (2) eprom (1) ethernet (1) fejlesztés (1) fényképező (3) fiesta (2) film (1) firefly (1) firefox (1) focus (40) formula 1 (9) fotó (1) game (1) gmail (1) grundfos kupa (1) győri audi eto (3) heroes (2) hiba (10) hitel (2) (4) htc p3600 (2) hűtőgép (1) ie8 (1) igo (1) internet (2) izzócsere (2) játék (2) java (8) javítás (2) karvina (1) katy perry (1) kép (1) kézilabda (10) kimi (3) kórház (1) közlekedés (6) laptop (2) lara (1) lassított felvétel (1) lemgo (1) letöltés (4) liferay (2) linux (1) lol (23) lovegun (3) lucky (12) lúzer vagyok (1) m1 (1) magyar válogatott (1) meglepetés (1) megoldás (2) mkb veszprém (1) mobil (11) motor (8) mozi (1) nathan fillion (1) niki (6) női (1) nokia 5800 (9) nyaralás (2) osram (1) ovi maps (1) pannon kupa (1) pc (5) pcmcia (1) pick szeged (3) plus4 (1) quake live (1) ram (1) serenity (1) silkeborg (1) sláger rádió (1) sorozat (2) space cowboy (1) spring (1) steam (1) stílus (1) subversion (2) support (1) szakdolgozat (4) sze (22) szép nap (1) szívás (29) tanusítvány (1) taxi (1) template (2) totalcar (1) trinity (1) tűz (1) twitter (1) ubuntu (1) vanda (9) vásárlás (1) video (6) vista (1) víz (1) webes (1) windows (1) wm6 (1) wow (1) xircom (1) zaton (1) zene (2) Címkefelhő

Tatabánya Carbonex KC - Pick Szeged: 30-32

2010.04.25. 22:18 | siz | 3 komment

Nagyon vártuk már a férfi NB I, a Budapest Bank Liga rájátszásának elődöntőjének második fordulóját. (Szép ez a magyar nyelv a sok birtokossal egymás után). Az első fordulóban a Tatabánya remek játékkal, egy góllal kikapott Szegeden, így most megvolt az esély, hogy hazai pályán nyerjünk, és akkor egy harmadik fordulóban Szegeden még bármi lehet.

Jó korán ki is mentünk a meccsre, mert hétfőtől lehetett ugyan kapni helyjegyeket, de délutánra már csak a 7. sorba volt. Ezért inkább nem helyre szóló jeggyel kimentünk korán, és kerestünk jobb helyet magunknak.

A mérkőzés (számunkra) álomszerűen kezdődött: szegedi kezdő gól után hamar ellépett a hazai csapat, majd a félidő közepén döntetlenig feljöttek a vendégek. Utána ismét rákapcsoltunk és félidőre ismét két gólos előnyünk volt.

A második félidőt megint jól kezdtük, de a közepére ismét feljött a Szeged. Itt egy kicsit fej-fej mellett haladtunk, de a sok sérülés és a fáradtság miatt a támadójáték akadozott, sok hibát vétettünk. A végén aztán két gólos vereség lett a vége, de nem a csapaton múlott, ők mindent megtettek.

Eddig voltam objektív. Nem szoktam a játékvezetéssel foglalkozni, mert azon nem nagyon lehet változtatni, de itt most muszáj. Nem tudom, hogy a tévében ez hogyan jött le, de abszolút kettős mérce szerint ténykedtek. Rengeteget kellett küzdeniük, hogy felhozzák a Szegedet döntetlenig. Aztán az utolsó 10 percben már tényleg jobbak voltak. Csak előtte volt 50 perc, ahol mindkét félidő derekán 4-5 gólos előnyből kellett visszahozni őket. :( Csak példaként említeném a passzív játék kérdését: a Szeged sokszor több, mint egy percig támadott, nálunk viszont volt olyan, hogy 15 másodperc után emelték a kezüket. Mjad a kapura lövés után fennmaradt a kezük. A következő lövés az oldalvonalon kívülre pattant a védőfalról, de a passzív játék maradt. Legalábbis érdekes egy kicsit.

Volt néhány "nézeteltérés" is a pályán, ott sem álltak a helyzet magaslatán. Pl. mérkőzés után hallottam, hogy Zubai "fekete majom"-nak nevezte Ivo Diazt. Talán nem kellene a magyar kézilabdának idáig süllyednie. :(

És akkor még a Szeged remek edzőjéről egy szót sem szóltam. És nem is akarok, nem tudom minősíteni. :(